Azokért a pillanatokért érdemes ösztöndíjasnak lenni, amikor egy valahol elültetett mag gyümölcse beérik.
Gyermekkorom óta szüleim olyan szellemben neveltek, amelyben fontosnak tartották a szülőföldünkön, Délvidéken való megmaradást, ahhoz töretlen kötődésünket. A kisebbségi lét meghatározó tényezője magyarságtudatomnak, innen származik magyar hagyományainkhoz, a népzenéhez, néptánchoz való kötődésem is. A Budapesti Corvinus Egyetem marketing szakán szereztem mesterdiplomát. A szakmai előmenetelem mellett, a zenélés, koncertezés, turnészervezés tölti ki az életem nagy részét. A magyar népzene képviseletében jártam be a világot több alkalommal Kazahsztántól Amerikáig.
2015/2016-ban részese voltam egy csodának. A Kőrösi Csoma Sándor Programba való bekerülésemmel megtapasztalhattam a diaszpórában élő magyarok életének szépségeit. Korábban már jártam többször az Egyesült Államokban, cserkésztáborban, a diaszpóra magyarságát tömörítő legnagyobb táborban, az ITT-OTT Találkozón, de a kilenc hónapos kint tartózkodás tette lehetővé, hogy igazán az életük részévé váljak, érdemben a magyar identitásuk megerősítésén munkálkodjak. Fogadószervezetem akkor a Clevelandi Magyar Múzeum volt, mely egyike a clevelandi Egyesült Magyar Egyleteknek, de munkám kiterjedt az egylet valamennyi szervezetére. Feladataim szerteágazóak voltak, mivel minden szervezetnek más és más igénye volt.
A programba történő újbóli bekerülésemmel folytatom azt az utat, melyet korábban elkezdtem. A magyar nyelv, a hagyományaink, énekes és hangszeres dallamaink, táncaink, ezáltal közös értékeink átadását külhoni testvéreinknek. A hagyományőrzés mellett a közösségformáló programok továbbra is kiemelt helyet kapnak, amelyek ugyanúgy fontosak és hozzásegítenek az anyaországhoz való kötődés erősítéséhez. Az új célállomásra kihívásként tekintek, további ismeretanyagokkal felvértezve igyekszem majd az új környezetben is a maximális teljesítményt nyújtani és hazánkat méltón képviselni.