A néptánc révén tartalmas és pezsgő közösségi programokba nyertem betekintést.
A Debreceni Református Kollégiumba jártam iskolába, itt kezdtem el néptánccal is foglalkozni. Érettségi után a Budapesti Műszaki Egyetemen végeztem gépészmérnökként, a táncot azonban az egyetem alatt sem hagytam abba. Egyszerre voltam az Angyalföldi Vadrózsa táncegyüttes és a Debreceni Népi Együttes tagja, és számos fórumon, fesztiválon, turnén és versenyen vettem részt. Az évek folyamán egyre több feladatot, közösségi programok, táncházak szervezését bízták rám, és a táncoktatásba is besegíthettem.
2010-ben a Debreceni Népi Együttessel egy testvérvárosi meghívás keretén belül jutottunk el New Brunswickba, ahol bár rövid időt töltöttünk, mégis a mai napig tartó barátságokat kötöttünk. Az első igazi „kultúrsokk” itt ért: a helyi magyarság összetartását, magyarságtudatát látva fogalmazódott meg bennem először, milyen fontos külhoni testvéreinknek a magyar nemzeti értékek megtartása, gyakorlása.
A Kőrösi Csoma Sándor Program remek lehetőséget biztosít arra, hogy a külföldön élő magyar közösségek a magyar népi hagyományokat gyakorolhassák és magyarságukat megőrizhessék. Bízom benne, hogy néptáncos tapasztalataimmal és szervezőkészségemmel segíthetem a Los Angeles környékén élő magyarokat. Hiszem, hogy a közös munka olyan kölcsönös értékeket fog teremteni, amely mindnyájunkat magyarságunkban megerősít.